אחד הדברים שאת הכי רוצה ביום החתונה שלך, שהוא גם ככה עמוס ברגשות, במתחים ובסידורים של הרגע האחרון, זה להרגיש שביום החלומי שלך את יכולה לשחרר את כל האחריות וליהנות מהרגע... כשאת עטופה בחיוך, בידיים טובות ומקצועיות ובאווירה נעימה... ובסופו של דבר נראית בדיוק כמו שחלמת.

כדי שתרגישי נפלא ביום החתונה שלך וכדי שהאיפור שלך יחזיק בצורה מושלמת לאורך היום בצילומים וגם כשתרקדי ותזיעי על הרחבה, אני משתמשת במוצרים עמידים ובטכניקות שיגרמו לעור שלך להיראות במיטבו וזאת מבלי שתרגישי שיש עליך מאין שכבה כבדה שמכסה עליך ורק מדגישה את הקימטוטים.

אם את לא מתאפרת אף פעם, או שאין לך מושג איך את רוצה להיראות ביום החתונה שלך, אני ממליצה על איפור ניסיון, שנועד להתאים את האיפור למבנה הייחודי שלך, להמחיש איך תיראי ביום החתונה ובקיצור– להביא את הפנטזיה שלך למציאות.

כדי שהאיפור שלך יהיה מושלם ועל מנת שתיראי במיטבך ביום החשוב שלך, את תקבלי ממני את ההנחיות המדויקות שיעזרו לך לשמור על עור הפנים שלך לקראת החתונה. אם את מחפשת איפור עדין שאתו תרגישי את עצמך ובמיטבך, שישתלב עם מי שאת, עם השמלה, עם האופי של האירוע ועם מה שאת חולמת ומדמיינת אז הגעת למקום הנכון  :)

אודות